KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12804029

nr 1280 4029

Axel Sjöberg

(1866-1950), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 1937, Sandhamn, 22x29 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:20:45

Axel Sjöberg

Läs mer om Axel Sjöberg